Sala własna.

Sala wyposażona jest w plansze ścienne, tablice z markerami.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora, telewizora, magnetowidu., odtwarzacza DVD.

Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi:

SYSTEM PROFESJONALNEGO SZKOLENIA   -SPS  

Szkolenie - inaczej   Rozwiązanie - nowy system  

Stworzony przez kierowca.pl System Profesjonalnego Szkolenia (SPS) - system, który uczy ciekawie, bardzo przystępnie i robi na kursantach wrażenie. Nie tylko profesjonalizmem treści, ale i formy. System przekazujący wiedzę w efektywnych porcjach, dających możliwość systematycznego jej utrwalania. Na miarę naszych czasów i mentalności dzisiejszych kursantów. Ten nowoczesny zestaw narzędzi edukacyjnych składa się  wykładów, kursu internetowego oraz podręcznika kursanta. Zestaw ten został opracowany przez doświadczonych specjalistów i przygotowane w niezwykle przyjaznej formie, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i stylistyki. Najważniejszym atutem SPS jest fakt uporządkowania wszystkich materiałów według identycznego schematu. Każda lekcja podzielona jest na tematy. Każdy temat rozpoczyna się od wskazania jego podstawy prawnej, a kończy podsumowaniem i ćwiczeniami. Ten podział zastosowany w całym systemie daje możliwość korzystania z materiałów SPS w dowolnej konfiguracji i w dowolnym czasie.  

Wykłady - klucz do sukcesu   Vademecum Wykładowcy to materiał który powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych ekspertów z branży.   NOWOŚĆ : Wykłady są prowadzone przy pomocy tablicy multimedialnej.      Umożliwia kursantom zrozumienie istoty poznawanych reguł i przepisów, znacznie ułatwiając im późniejsze ich stosowanie w praktyce. I zapewnia powodzenie na egzaminie.        

Podręczniki - podstawowe wsparcie.   Najlepsze efekty nauki uzyskuje się dzięki regularnemu powtarzaniu materiału. Klasyczną pomoc dla kursanta stanowi tu podręcznik. W standardzie SPS jest on ułożony i ilustrowany dokładnie tak jak materiał na wykładach. Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy ma powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę. Przy tym - dzięki zachowaniu spójności materiałów - taka powtórka trwa krócej i przynosi lepsze efekty.     Podręcznik SPS obejmuje niemal 300 stron, ponieważ zawiera zarówno treść wszystkich lekcji, opis znaków drogowych jak i aktualne testy egzaminacyjne. Odpowiedzi do testów zamieszczono na załączanej do każdego egzemplarza zakładce.   NOWOŚĆ : Każdy otrzymuje podręcznik w ramach ceny kursu.  

Internet - można i tak.   Młodzież uczęszczająca obecnie na kursy prawa jazdy to pokolenie internetu. Bardzo często oglądanie ekranu komputera jest dla nich bardziej naturalne, niż czytanie tradycyjnych wydawnictw. Mając tego świadomość uzupełniliśmy SPS o kurs internetowy, tzw. e-learning.   Dzięki niemu każdy kursant może na komputerze w ośrodku, lub przy własnym komputerze jeszcze raz przejrzeć przerobione na wykładzie tematy i sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując testy. Jednocześnie w każdej chwili widzi poziom swojego zaawansowania i sam decyduje czy i kiedy zrobić przerwę. Może również sprawdzić swoje wiadomości na programie egzaminacyjnym  IDENTYCZNYM JAK NA EGZAMINIE PAŃSTWOWYM W WORD-zie   NOWOŚĆ : Każdy otrzymuje wliczony w cenę kursu dostęp na 3-miesiące do platformy e-lerningowej.Dysponujemy 10 stanowiskami komputerowymi, w tym 2 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 1 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 10 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, komputer na każdym stanowisku kursanta, palarnię w pomieszczeniu obok, dostęp do WC,